MISH PULE & VIC 6+

0 Orders
#Plasmon 037
In stock
390L

Description

MISH PULE & VIC 6+

Ushqimi  i homogjenizua për fëmijë me mish pule dhe viç dhe drithëra kombinon shijen delikate të pulës me atë të mishit të viçit dhe është i përshtatshëm për të ndryshuar dietën e foshnjës tuaj.

Vetëm prerjet më të mira, të zgjedhura për një përmbajtje të saktë të proteinave
Gatim me avull
Pa shtuar kripë
100% prodhuar në Itali

Brand

Plasmon®

Që nga viti 1902, pasioni ynë na shtyn të jemi gjithmonë pranë jush, për t'ju garantuar cilësinë dhe sigurinë më të lartë që kërkoni në produktet. Falë përvojës në të ushqyerit dhe angazhimit tonë kërkimor për më shumë se 100 vjet, ne kujdesemi për ju dhe më të vegjlit tuaj, për t'ju ndihmuar më së miri në të gjitha fazat e ndryshme të jetës.

Additional information

I përshtatshëm për

, ,

Kategoria

Ushqime

Open chat
Powered by