MISH QINGJI 4+

0 Orders
#Plasmon 039
In stock
390L

Description

MISH QINGJI 4+

Mish  qengji i homogjenizuar me drithëra.

Gjurmueshmëri e plotë nga ferma në kavanoz
Pjeset më të zgjedhura të mishit
Pa  kripë të shtuar
100% prodhuar në Itali

Brand

Plasmon®

Që nga viti 1902, pasioni ynë na shtyn të jemi gjithmonë pranë jush, për t'ju garantuar cilësinë dhe sigurinë më të lartë që kërkoni në produktet. Falë përvojës në të ushqyerit dhe angazhimit tonë kërkimor për më shumë se 100 vjet, ne kujdesemi për ju dhe më të vegjlit tuaj, për t'ju ndihmuar më së miri në të gjitha fazat e ndryshme të jetës.

Additional information

I përshtatshëm për

, ,

Kategoria

Ushqime

Open chat
Powered by