Mist Hair Spray

0 Orders
#
In stock
1,500L

Description

Mist Hair Spray

160ml

-Rrit lidhjen midis fibrave të ndërtimit të flokëve Keratin dhe flokëve të hollë
-Ushqen dhe siguron nevojat thelbësore të flokëve
-Mjegulla është gjithashtu një alternativë e shkëlqyeshme për llakët e rregullt të flokëve për flokë të dobët të hollë në stilin e flokëve të përditshëm

Mjegulla është një formulë e zhvilluar posaçërisht e cila rrit lidhjen midis fibrave të ndërtimit të flokëve Keratin dhe flokëve të rralluar. Shtë një formulë ekskluzive me vitamina B, H dhe E, acide thelbësore Omega 3 dhe Omega 6 dhe aminoacide ekstrakt gështenje, që ushqen dhe siguron nevojat thelbësore të flokëve. Mjegulla është gjithashtu një alternativë e shkëlqyeshme për llakët e rregullt të flokëve për flokë të dobët të hollë në stilin e flokëve të përditshëm. Për burrat dhe gratë. Të gjitha llojet e flokëve.

Brand

The Cosmetic Republic

Republika Kozmetike është një kompani e lindur në Barcelonë (Spanjë), fryt i zbulimeve të fundit të R&D në lidhje me flokët. Qëllimi është të ofrojë produkte unike të kujdesit të flokëve të nivelit të lartë që kombinojnë parimet më të mira aktive me zbulimet më të fundit të R&D. Pasioni për një flokë me pamje të shëndetshme e ka bërë #1 në flokë të shëndetshëm në 5 kontinente.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by