Mister Baby Acqua di Colonia

0 Orders
#Mister Baby 001
In stock
2,000L

Description

Mister Baby Acqua di Colonia

Përshkrimi:Uji i parfumuar përmban aromën e freskët të frutave dhe është mjaft i përshtatshëm për lëkurën delikate të bebes.

Mund të përdoret që në muajt e parë pasi nuk irriton lëkurën e bebes, në sajë të përbërësve natyrorë që ka në përbërje.

– 0% alkool

– 0% paraben

– 0% fenoksietanol

– 0% sls.

-0% ngjyrues.

Përdorimi: Hidh disa pika në dorë dhe më pas masazhoje lehtë në lëkurën e bebes.

Përbërësit: Water, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Panthenol, Chamomilla Recutita Flower Extract, Propylene Glycol, Helianthus Annuus Seed Oil, Sodium Phytate, o-Cymen-5-ol.

Brand

Mister Baby

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Veprimi

Grup-mosha

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mister Baby Acqua di Colonia”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by