Mister Baby Body Cream – 250ml

0 Orders
#Mister Baby 003
In stock
1,500L

Description

Mister Baby Body Cream – 250ml

Përshkrimi: Pastrimi i përditshëm ndonjëherë shkakton tharje të lëkurës së ndjeshme të bebes.

Kompleksi natyror NMF7( Natutal Moisturizing Factor) i cili gjendet dhe në lëkurë ndihmon hidratimin e saj.

Vaji i bërthamave të qershisë dhe gjalpi i kokosit i japin kremit vetinë zbutëse.

– 0% alkool

– 0% paraben

– 0% fenoksietanol

– 0% sls.

-0% ngjyrues

-97% përbërës natyralë.

Përdorimi: Hidh disa pika krem në duar dhe më pas masazhoje lehtë në lëkurën e bebes.

Përbërësit:Water, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Glycerin, Theobroma Cacao Seed Butter, Prunus Avium Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Glyceryl Caprylate, Lauryl Olivate, Sorbitan Palmitate, Olive Oil Decyl Esters, Xanthan Gum, Parfum, Squalene, Oleic Acid, Tocopherol, Trehalose, Sodium Lactate, Serine, Glycine, Zinc PCA, Hydrolyzed Rice Protein, Sodium Phytate, Sodium Hydroxide, Calcium Gluconate, Gluconolactone, Sodium Benzoate.

Brand

Mister Baby

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Veprimi

Grup-mosha

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mister Baby Body Cream – 250ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by