Mister Baby Cleansing Mousse – 200ml

0 Orders
#Mister Baby 005
In stock
1,000L

Description

Mister Baby Cleansing Mousse – 200ml

Përshkrimi: Larësi shkumues Mister Baby përmban kompleksin NMF7 me shtatë elementë natyralë, që gjenden dhe në strukturën e lëkurës, me veti të fuqishme zbutëse dhe hidratuese.

Formula është e ndërtuar për lëkura delikate si ajo e bebes.

-0% alkool

– 0% paraben

– 0% fenoksietanol –

0% sls.

-0% kolorant

91% përbërës me origjinë natyrore.

Përdorimi: Aplikoje në lëkurë dhe në flokë të lagur, masazhoje lehtë më pas shpëlaje me ujë të ngrohtë.

Përbërësit: Water, Sodium Lauroyl Glutamate, Coco-Betaine, Glycerin, Sodium Cocoy/Olivoyl Hydrolized Oat Protein, Fructosyl Cocoate/Olivate, Panthenol, Parfum, Trehalose, Sodium Lactate, Serine, Glycine, Zinc PCA, Hydrolized Rice Protein, Sodium Phytate, Sodium Hydroxide, Calcium Gluconate, Gluconolactone, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Brand

Mister Baby

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Veprimi

, ,

Grup-mosha

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mister Baby Cleansing Mousse – 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by