Moisturising Protective Milky Oil For Hair

0 Orders
#
In stock
2,400L

Description

Moisturising Protective Milky Oil For Hair

150ml

Vaji i Qumështit NUXE Sun Protective Milk për Flokët është një krem kundër diellit për flokët dhe lëkurën e kokës që mbron nga rrezatimi, klori dhe kripa.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by