Moisturizing Multi Purpose Gel

0 Orders
#
In stock
3,150L

Description

Moisturizing Multi Purpose Gel

50ml

Ky krem fytyre me ekstrakte lisi dhe briri dhe acidi hialuronik hidraton, rikthen energjinë në lëkurë dhe matton zonat me vaj të fytyrës. Ai menjëherë zbut dhe jep rehati të menjëhershme pa efekt yndyror. Hidraton dhe zvogëlon shenjat e stresit dhe lodhjes.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by