Moisturizing Pet Conditioner

0 Orders
#Tropiclean 002
In stock
1,200L 1,800L
Clear selection

Description

Moisturizing Pet Conditioner
Kiwi & Cocoa Butter
Balsam  për qen dhe mace – Hidratues natyral

355 / 592 ml

Balsam për kafshë shtëpiake me kivi troipikale dhe gjalpë kakao për një qime të shëndetshme dhe me shkëlqim. Balsami për kafshë shtëpiake TropiClean Kiwi & Cocoa Butter mban qimen e kafshës suaj të butë, me shkëlqim dhe me aromë të freskët. Gjalpi i kakaos dhe kivi sigurojnë hidratim natyral për një qime që të pëlqen ta përkëdhelësh. E mrekullueshme për qen dhe këlyshë, mace dhe kotele, dhe e sigurt për njerëzit e tyre gjithashtu!

  • Bërë me përbërës natyral – Tropiclean përbëhet nga përbërës natyral ose me lëndë të parë me bazë minerale.
  • Nuk testohet në kafshë.
  • Pa sapun – nuk do të ndikojë në trajtimet e pleshtave dhe rriqrave.
  • Gluten Free

Udhëzimet për përdorim: Lani kafshën shtëpiake me çdo shampo Tropiclean. Shpëlajeni mirë. Pastaj masazhoni balsamin në qimen e kafshës suaj për 3 deri në 5 minuta. Shpëlajeni mirë. I sigurt për përdorim të përditshëm.

Përbërja:

Purified water, avena sativa oatmeal, natural conditioners, coco butter, organic blend of (kiwi extract, blueberry extract, papaya extract, chamomile extract, mallow extract), hydrolyzed plant protein, fragrance, vitamin E.

Brand

Tropiclean

TropiClean përpiqet të përtërijë vazhdimisht produktet më të mira, paketimin, marketingun dhe menaxhimin në industrinë e kafshëve shtëpiake. Zgjidhjet krijuese për industrinë e kafshëve shtëpiake janë bërë një kulturë në TropiClean. Kohë pas kohe, TropiClean zhvillon zgjidhje inovative. Përmes inovacionit dhe krijimtarisë, TropiClean ka zhvilluar produktet kryesore në industri - nga shampot luksoze të kafshëve shtëpiake deri tek produktet e kujdesit oral me aroma të freskëta, të lehta për tu përdorur - duke u dhënë kafshëve shtëpiake dhe njerëzve një jetë më të mirë. Të gjitha këto sipas sloganit të kompanisë: "Për lavdinë e Zotit".  

Additional information

Sasia

355 ml, 592 ml

I përshtatshëm për

,

Firma

Tropiclean

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Moisturizing Pet Conditioner”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by