Moisturizing Radiance Gel

0 Orders
#
In stock
2,600L

Description

Moisturizing Radiance Gel

40ml

Një burim freskie, ky xhel mbush lëkurën e ndjeshme me 24 orë hidratim intensiv. Lufton kundër grimcave të ndotjes sipërfaqësore që e zbehin ngjyrën dhe aktivizon rinovimin e qelizave për të zbuluar lëkurën shkëlqyese dhe të ndritshme. Testuar nën kontroll dermatologjik. Jo komedogjene.

Brand

Topicrem

Topicrem

Shkenca e hidratimit.

Në më shumë se 40 vende, çdo ditë, Topicrem ndihmon rritjen, zhvillimin dhe freskinë e miliona personave: të porsalindur, foshnje, nëna dhe baballarë, që ata të ndihen mirë me lëkurën e tyre. Topicrem vazhdimisht ka inovacione për të përmirësuar kujdesin për lëkurën. Mësoni rreth produkteve të Topicrem që do të hidratojnë dhe kujdesen për të gjithë familjen tuaj.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by