Moisturizing Sorbet Face Cream

0 Orders
#
In stock
4,480L

Description

Moisturizing Sorbet Face Cream

50ml

Krem fytyre i freskët dhe me qëndrueshmëri të lehtë me cilësi të ngjashme me sherbetin dhe një veprim hidratues, kundër plakjes dhe ndriçues. E pasuruar me Kompleksin Hydroplus dhe Acid Hyaluronic të dy me një peshë molekulare të lartë dhe të ulët, kjo formulë hidraton thellësisht lëkurën dhe parandalon dehidratimin.
Komponimet specifike kundër moshës ndihmojnë në mbajtjen e lëkurës të bukur duke luftuar formimin e rrudhave, ndërsa pluhuri Diamant i jep lëkurës shkëlqim shtesë. Lëkura e fytyrës do të duket menjëherë më e lëmuar dhe rrezatuese. Më e përshtatshme për lëkurën normale dhe të kombinuar.

Brand

Korff

Korff është një kompani italiane me përvojë të madhe në kozmetikë për fytyrën, trupin, mbrojtjen nga dielli dhe grimin.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by