Mousse Detergente Clean Mouse 125ml-PHIL

0 Orders
#Isis pharma 037
In stock
4,134L

Description

Shkumë ultra-delikate pastruese me SKIN UP RUB largon papastërtitë dhe mbetjet e make-up.

Pa paraben – pa sapun – pa SLES.

Masazhimi i shkumës në fytyrë me SKIN UP® RUB mundëson një trajtim pastrues që heq papastërtitë nga lëkura me një mekanizëm zbutës dhe anti-rrudhë.

Gjatë aplikimit shkuma pastruese përthith shumë shpejt çlirimin e të gjitha përbërësve aktivë të përfshira në formulim.

Pastron thellë dhe çliron përbërësit aktivë shumë funksionalë në vetëm 30 sekonda.

EFEKTET:

Pastrim i thellë i fytyrës me efekt hidratues.

I jep butësi dhe qëndrueshmëri lëkurës.

PËRDORIMI:

1. Hiqni make-up, lagni fytyrën tuaj dhe SKIN UP® RUB.

2 – Butësisht aplikoni shkumën në fytyrën tuaj.

3- Aktivizoni SKIN UP® RUB dhe zgjidhni shpejtësinë e dëshiruar të pulsimit.

4- Filloni pastrimin e fytyrës duke përdorur lëvizje rrethore për të masazhuar lëkurën tuaj për rreth një minutë. Kjo do të stimulojë mikroqarkullimin.

5- Prisni të paktën 30 sekonda për të lejuar që përbërësit aktivë që gjenden në shkumë të absorbohen nga lëkura.

6. Shpëlarje pastaj thajeni fytyrën tuaj.

KUJDES: Mos e përdorni pajisjen në sy!

Brand

Isis Pharma

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mousse Detergente Clean Mouse 125ml-PHIL”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by