Multi Correction Eye Balm Gel

0 Orders
#
In stock
3,700L

Description

Multi Correction Eye Balm Gel

15ml

Ky balsam xhel i konturit të syve me kafeinë botanike dhe lule jasemini kompleksi antioksidant korrigjon faktorët kryesorë që e bëjnë zonën e syve të duket më pak rinore (rrathët e errët, fryrje) dhe ndihmon në mbrojtjen e kësaj zone të brishtë nga agresionet e jashtme. Cilësia e tij delikate, freskuese zbut konturin e syve dhe zvogëlon rrathët e errët dhe ënjtjen.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by