Multi Correction Gel Cream

0 Orders
#
In stock
4,700L

Description

Multi Correction Gel Cream

40ml

Kujdes freskues që rinovon lëkurën dhe korrigjon çështjet e shkaktuara nga stresi, lodhja dhe ndotja. Kremi Xhel Boost Multi-Correction ruan dhe mbështet ekuilibrin natyror të lëkurës, duke lehtësuar shenjat e plakjes dhe duke siguruar një përfundim më të lëmuar dhe mat. Përdor një formulë të pasur me përbërës aktivë natyralë: jasemini, kalendula, sheqeri qelizor dhe acidi hialuronik.

– Përmban 92% Përbërës me Origjinë Natyrale
– Vegan Friendly

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by