Multi Correction Silky Cream

0 Orders
#
In stock
4,700L

Description

Multi Correction Silky Cream

40ml

Ky krem i mëndafshtë shumë-korrigjues me kompleksin antioksidant të luleve të jasemini lufton efektet e dëmshme të jetës së përditshme (stresi, lodhja, ndotja, etj.) Duke respektuar ekuilibrin natyror të lëkurës tuaj. Ditë pas dite, është më e freskët dhe rrezatuese dhe shenjat e para të plakjes zvogëlohen: lëkura zbutet dhe rimbushet, rrudhat rrafshohen.
Cilësi kadifeje rikthen butësinë dhe rehatinë në lëkurën normale dhe të thatë.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Formulimi

Open chat
Powered by