Multi Purpose After Shave Balm

0 Orders
#
In stock
3,200L

Description

Multi Purpose After Shave Balm

50ml

Balsami pas rruajtjes me shumë qëllime për meshkuj NUXE zbut dhe hidraton lëkurën për 24 orë drejt, duke zvogëluar acarimin që zakonisht lidhet me rruajtjen. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë lëkurat e ndjeshme, ky balsam me erë druri me ekstrakte lisi dhe briri mund të përdoret si një hidratues ditor. Me një kohëzgjatje prej 24 orësh, ky krem hidraton thellë pa qenë i yndyrshëm ndërsa gjithashtu ndihmon për të qetësuar djegien e briskut. Ky balsam ndihmon në zvogëlimin e shenjave të lodhjes dhe stresit, duke kontribuar që ju të dukeni më të zgjuar.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by