Multi Purpose Dry Oil

0 Orders
#
In stock
2,500L

Description

Multi Purpose Dry Oil

50ml

Trajtimi legjendar i kujdesit të lëkurës me shtatë vajra të çmuar botanikë dhe 98% përbërës natyral siguron hidratim afatgjatë për fytyrën dhe trupin. Veprimi i tij antioksidues dhe “efekti i mburojës kundër ndotjes” ** dhe fuqia e tij për të zvogëluar shfaqjen e strijave e bëjnë atë aleatin tuaj të përditshëm. Me strukturën e tij të paimitueshme të vajit të thatë dhe aromën e tij Addictive me nota sensuale me diell, Huile Prodigieuse shërben për një moment kënaqësie të vërtetë.

Brand

Huile Prodigieuse

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by