Multi Purpose Eye Cream

0 Orders
#
In stock
2,700L

Description

Multi Purpose Eye Cream

15ml

Ky lëng i lehtë me lule të çmuar blu të përjetshme hidraton, fshin shenjat e lodhjes dhe lufton shenjat e plakjes së lëkurës duke mbrojtur lëkurën nga stresi oksidativ i shkaktuar nga irrituesit e përditshëm. Zvogëlon shfaqjen e fryrjes nën sy dhe zvogëlon qarqet e errëta.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by