Multi Usage Compact Bronzing Powder

0 Orders
#
In stock
4,500L

Description

Multi Usage Compact Bronzing Powder

25g

NUXE Bronzing Powder Eclat Prodigieux është një pluhur për rrezitje kompakte me shumë përdorime. I jep një efekt të menjëhershëm të puthur nga dielli lëkurës që nxjerr në pah zonat tuaja të preferuara dhe rrit nxirjen. Shtë i përshtatshëm për t’u përdorur në zona të ndryshme si fytyra, dekolte dhe supet për të dhënë një shkëlqim rrezatues dhe për të intensifikuar nxirjen.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by