Multi Use Shower Gel

0 Orders
#
In stock
1,400L

Description

Multi Use Shower Gel

200ml

Mban pH fiziologjike të lëkurës;
Pastron flokët dhe trupin;
Me 93% të përbërësve me origjinë natyrore;
Pa parabene;
Aromë mashkullore, pikante dhe druri.

Si Përdoret?

Aplikoni xhel dushi për flokë dhe trup NUXE për burra me shumë përdorime në lëkurën e lagur dhe/ose lëkurën e kokës. Masazhojeni në shkumë dhe shpëlajeni tërësisht me ujë.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by