Multienzyme Cleanser – Normal to Dry

0 Orders
#Dermastir 023
In stock
5,460L

Description

 Multienzyme Cleanser – Normal to Dry

200 ml

Për tipet e lëkurës normale në të thatë.

Multienzyme Cleanser – Normal to Dry, një pastrues i përparuar i teknologjisë së lartë, i cili  pastron lëkurën. Pastruesi Dermastir Normal to Dry heq plotësisht mbeturinat dhe qelizat e vdekura përgjegjëse për fytyrën e lodhur.

Përbërësit e tij aktivë garantohen nga paketimi pa ajër Dermastir. Pastruesi Dermastir largon edhe make-up e fytyrës dhe kremrat e diellit të mbajtur gjatë. Formula e saj pa mbetje e lë lëkurën të patëmetë, rrezatuese dhe plotësisht energjike.

Pastruesi Dermastir paraqitet në një paketim elegant pa ajër, në mënyrë që të ruajë përbërësit e tij nga të gjitha llojet e ndotjes së jashtme. Produkti është i mbrojtur mirë nga oksigjeni, bakteret, drita, nxehtësia dhe lagështia, duke siguruar ruajtjen e përbërësve aktivë.

  • Për tipet e lëkurës normale në të thatë.
  • Heq plotësisht mbeturinat dhe qelizat sipërfaqësore të vdekura.
  • Heq edhe grimin e fytyrës dhe kremrat mbrojtës ndaj diellit.

Aktivizues teknologjie pa ajër – Mbron produktin pas hapjes
Teknologjia e pompës pa ajër – Mbron produktin nga oksidimi
Teknologjia e flaskës vakum – Mbron produktin nga nxehtësia përcjellëse
Teknologjia e pasqyrimit metalik – Mbron produktin nga rrezet infra të kuqe dhe nxehtësia rrezatuese

Përdorimi:

Masazhoni butësisht një sasi të vogël të produktit në lëkurë të thatë me majat e gishtave, duke shmangur zonën e syve. Shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Përbërësit:

AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, GLYCERIN,SODIUM CHLORIDE, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, SODIUM BENZOATE, LACTIC ACID,CITRUS PARADISI M. PEEL OIL EXPRESSED, CITRUS AURANTIUM DULCIS PEEL OIL,LAMINARIA DIGITATA EXTRACT, CITRUS LIMON PEEL OIL, CYMBOPOGON,FLEXUOSUS HERB OIL, EUCALYPTUS GLOBULUS LEAF OIL, SALVIA OFFICINALIS OIL.

Brand

Dermastir

DERMASTIR - PROFESSIONAL LUXURY SKINCARE. Ritual i Avancuar Kundër Plakjes Koleksioni "Dermastir Luxury" ofron një ritual të kujdesit të lëkurës që ka një efekt radikal në shenjat e ndryshme të plakjes dhe u frymëzua nga trajtimet estetike mjekësore. Ka efekt zbutës në rrudha, forcon lëkurën, përcakton konturet e fytyrës, ka efekt tonifikues dhe ristrukturues. Koleksioni "Dermastir Luxury" ofron një larmi produktesh për të gjitha llojet dhe shqetësimet e lëkurës.

Additional information

Firma

Alta Care Laboratoires

Sasia

200 ml

Tipi i lëkurës

Lëkurë normale në të thatë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Multienzyme Cleanser – Normal to Dry”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by