Multienzyme Cleanser – Oily to Combination

0 Orders
#Dermastir 022
In stock
5,460L

Description

 Multienzyme Cleanser – Oily to Combination

200 ml

Për lëkurë të yndyrshme dhe mikse, një pastrues i teknologjisë së lartë që pastron lëkurën. Dermastir Cleanser Oily to Combination heq plotësisht qelizat e vdekura të cilat janë përgjegjëse për një pamje të lodhur. Përbërësit e tij aktivë, të garantuar nga paketimi pa ajër Dermastir, mund të ndihmojnë në rregullimin e sekretimit të sebumit dhe mund të pastrojnë lëkurën tërësisht. Pastruesi Dermastir largon make up dhe kremrat mbrojtës ndaj diellit. Formula e saj pa mbetje e lë lëkurën të pastër dhe pa yndyrë.

  1. Pastruesi Dermastir paraqitet në një paketim elegant pa ajër, në mënyrë që të ruajë përbërësit e tij nga të gjitha llojet e ndotjes së jashtme. Produkti është i mbrojtur mirë nga oksigjeni, bakteret, drita, nxehtësia dhe lagështia, duke siguruar ruajtjen e përbërësve aktivë.
  2. Për këkurë të yndyrshme në të kombinuar.
  3. Heq plotësisht papastërtitë dhe qelizat e vdekura.
  4. Heq edhe grimin e fytyrës dhe kremrat mbrojtës ndaj diellit.

Teknologji pa ajër: Mbron produktin pas hapjes.
Teknologjia e pompës pa ajër: Mbron produktin nga oksidimi.
Teknologjia e flaskës vakum: Mbron produktin nga nxehtësia përcjellëse.
Teknologjia e pasqyrimit metalik: Mbron produktin nga rrezet infra të kuqe dhe nxehtësia rrezatuese.

Përdorimi:

Masazhoni butësisht një sasi të vogël të produktit në lëkurë të thatë me majat e gishtave, duke shmangur zonën e syve. Shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Përbërësit:

AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, GLYCERIN,SODIUM CHLORIDE, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, SODIUM BENZOATE, LACTIC ACID,CITRUS PARADISI M. PEEL OIL EXPRESSED, CITRUS AURANTIUM DULCIS PEEL OIL,LAMINARIA DIGITATA EXTRACT, CITRUS LIMON PEEL OIL, CYMBOPOGON,FLEXUOSUS HERB OIL, EUCALYPTUS GLOBULUS LEAF OIL, SALVIA OFFICINALIS OIL.

Brand

Dermastir

DERMASTIR - PROFESSIONAL LUXURY SKINCARE. Ritual i Avancuar Kundër Plakjes Koleksioni "Dermastir Luxury" ofron një ritual të kujdesit të lëkurës që ka një efekt radikal në shenjat e ndryshme të plakjes dhe u frymëzua nga trajtimet estetike mjekësore. Ka efekt zbutës në rrudha, forcon lëkurën, përcakton konturet e fytyrës, ka efekt tonifikues dhe ristrukturues. Koleksioni "Dermastir Luxury" ofron një larmi produktesh për të gjitha llojet dhe shqetësimet e lëkurës.

Additional information

Firma

Alta Care Laboratoires

Sasia

200 ml

Tipi i lëkurës

Lëkurë e yndyrshme, Lëkurë mikse

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Multienzyme Cleanser – Oily to Combination”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by