Multienzyme Foaming Cleanser

0 Orders
#
In stock
5,460L

Description

Multienzyme Foaming Cleanser

150ml

Multienzyme Foaming Cleanser është paraqitur nga Alta Care Laboratoires në një paketim perfekt.

Ky pastrues nga Dermastir pastron thellë poret, heq vajin e tepërt në lëkurë dhe largon papastërtitë duke e lënë lëkurën të freskët plotësisht. Multienzyme Cleanser Foaming është pastruesi ideal për heqjen e make-upit nga lëkura.

Pas përdorimit të këtij produkti lëkura juaj është më e butë dhe më e pastër.

Për të gjithë tipet e lëkurës.

Paketimi pa ajër – ka më pak të ngjarë të shkaktojë alergji.

Brand

Dermastir

DERMASTIR - PROFESSIONAL LUXURY SKINCARE. Ritual i Avancuar Kundër Plakjes Koleksioni "Dermastir Luxury" ofron një ritual të kujdesit të lëkurës që ka një efekt radikal në shenjat e ndryshme të plakjes dhe u frymëzua nga trajtimet estetike mjekësore. Ka efekt zbutës në rrudha, forcon lëkurën, përcakton konturet e fytyrës, ka efekt tonifikues dhe ristrukturues. Koleksioni "Dermastir Luxury" ofron një larmi produktesh për të gjitha llojet dhe shqetësimet e lëkurës.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Formulimi

Open chat
Powered by