Multirepair Mattifying Toner

0 Orders
#
In stock
4,130L

Description

Multirepair Mattifying Toner

100ml

Toneri Dermastir Mattifying është një ujë micellar me një veprim të butë matifikues që kontrollon vajin dhe dhjamin e tepërt, veçanërisht në zonën T. Formula me veprim të shumëfishtë pastron mbeturinat, duke zbuluar një lëkurë më të qartë dhe më të ndritshme.

Brand

Dermastir

DERMASTIR - PROFESSIONAL LUXURY SKINCARE. Ritual i Avancuar Kundër Plakjes Koleksioni "Dermastir Luxury" ofron një ritual të kujdesit të lëkurës që ka një efekt radikal në shenjat e ndryshme të plakjes dhe u frymëzua nga trajtimet estetike mjekësore. Ka efekt zbutës në rrudha, forcon lëkurën, përcakton konturet e fytyrës, ka efekt tonifikues dhe ristrukturues. Koleksioni "Dermastir Luxury" ofron një larmi produktesh për të gjitha llojet dhe shqetësimet e lëkurës.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by