Mustela Multi Sensory Bubble Bath 200ml

1 Orders
#Mustela 002
In stock
1,100L

Description

Mustela Multi Sensory Bubble Bath 200ml

Xhel larës shkumues për bebe dhe fëmijë që përdoret që nga dita e parë e lindjes(1).

Bain mousse éveil është përkujdesje larëse ideale për lëkurën dhe flokët e bebes dhe fëmijës.

Pastron butësisht pa e tharë lëkurën.

Shkuma, ngjyra dhe aroma e tij unike kontribojnë në zgjimin e shqisave të bebes dhe fëmijës dhe favorizojnë mirëqënien e tij.

Nuk djeg sytë.

Siguri e garantuar që nga lindja.

Testuar nën kontroll dermatologjik dhe pediatrik.

Tolerancë e lartë kutane dhe okulare Hipoalergjenik.

– Formuluar për të minimizuar rreziqet nga reaksionet alergjike.

0% paraben, ftalate, fenoksietanol*.

Perdorimi: Hidhni një sasi të vogël nga ky larës shkumues për bebe dhe fëmijë në pëllëmbën e dorës, treteni në ujin e banjës dhe në fund shpëlajeni.

Brand

Mustela®

70 vjet pas krijimit, ambicia e Mustela mbetet e njëjtë: të qëndrojë pranë prindërve dhe ta bëjë jetën e tyre më të lehtë falë markave tona natyrore të kujdesit të lëkurës. Me fjalë të tjera: për të çliruar prindërit nga skuqjet e pelenave, nga efekti i ujit të fortë në kohën e banjës, nga ato njolla të kuqe dhe kruajtje që nuk e lënë Foshnjën të flejë, nga ato gërvishtje dhe gërvishtje, ose nga zbulimi se çfarë duhet të jetë mbrojtja nga kremi kundër diellit përdoret sapo perëndon dielli veror etj.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mustela Multi Sensory Bubble Bath 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by