Nannys Fresh Happy

0 Orders
#Nannys 021
In stock
190L 171L

Description

Leter e Lagur Nannys me Vaj Bajame 56 cope

Letra te lagura per bebe, te markes Nannys

Paketimi permban 56 cope

Letrat permbajne vaj bajameje qe pastron dhe hidraton lekuren e bebeve

Minimizon rrezikun e alergjise dhe nuk ka alkol

Paketimi eshte teper praktik

 

Brand

Nannys

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

, ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nannys Fresh Happy”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by