Nannys Fresh Panda Leter e Lagur -80 cope

0 Orders
#Nannys 012
In stock
270L 243L

Description

Nannys Fresh Panda Leter e Lagur -80 cope

Letra te lagura Panda per bebe, te markes Nannys.

Paketimi permban 80 cope me nje material te bute per lekuren.

Minimizon rrezikun e alergjise dhe nuk ka alkol.

Paketimi eshte teper praktik dhe me kapak, i cili nuk lejon qe letrat te thahen.

 

Brand

Nannys

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

, ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nannys Fresh Panda Leter e Lagur -80 cope”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by