Nannys Sensitive Jumbo – 5 (11-25 kg)

0 Orders
#Nannys 002
In stock
550L 495L

Description

Nannys Sensitive Jumbo – 5 (11-25 kg)

Pelena te markes Nannys, Jumbo, shume te rehatshme per femijen tuaj.

E holle dhe e lehte, ajo e lejon te femijen te levize lirshem dhe te luaje pa problem.

Te perbera nga shtresa te cilat lejojne  thithje maksimale te lageshtise.

Paketimi permban 18 cope pelena ne brendesi.

Jane te pershtatshme per bebet qe peshojne 11 deri ne 25 kg

Shtresa e jashtme eshte me vete-ajrosje.

Jepini rehatine qe i duhet femijes tuaj.

Pelena te cilat mbrojne lekuren e bebit nga irritimi dhe skuqja.

Brand

Nannys

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Numri

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nannys Sensitive Jumbo – 5 (11-25 kg)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags

, ,

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by