Naso Spray

0 Orders
#Delifab 003
In stock
1,600L

Description

Profarma Naso Spray

30 ml

Spray për hundët me molekulë aderimi PVP (Polivinilpirrolidon) që lejon kontakt më të madh me mukozat. Produkt plotësisht natyral, antibakterial, antiviral. Me veti natyrore anti-alergjike, antihistaminike dhe anti-inflamatore.

Përbërja:

Rrush i zi pa fara (antihistaminik natyral dhe i pasur me vitamine C,E dhe anti-oksidant), Perilla, Luffa operculata, Acid hialuronik, Fara grejpfruti.

Indikimet terapeutike:

Zbutës, hidratues dhe cikatrizues në:

  • Rinitet alergjike
  • Pas ndërhyrjeve kirurgjikale në hapësirat nazale
  • Acarimet asimptomatike te hundës

Si të përdoret:

2 spray për vrimë hunde, 2-3 herë në ditë.

 

 

 

Brand

Delifab

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

,

Paketimi

Veprimi

,

Open chat
Powered by