NaturaVerde Bio Baby Delicate Wet Wipes

0 Orders
#NaturaVerde 001
In stock
370L

Description

Përshkrimi

Peceta të lagura me përbërës bimorë me origjinë nga ferma organike. Përmbajtje 100 % viskozë, e përbërë nga fibra natyrale, të biodegradueshme.
Locioni i pecetave është i pasur me ekstrakte të kalendulës dhe kamomilit të cilat kanë një efekt zbutës, hidratant dhe qetësues.
-Testuar dermatologjikisht
-Pa kolorantë.
-Pa alergjenë.
-Testuar për nikel, krom, kobalt.

Përdorimi

Përdoren në çdo ndërrim të pelenave për pastrimin e lëkurës së bebes.

Përbërësit

Aqua, Inulin, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Tocopherol, Chamomilla Recutita Flower water*, Calendula Officinalis Flower Extract*, Helianthus Annuus Seed Oil*, Coco-Glucoside, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Dehydroacetic Acid, Lactic Acid, Parfum.

* Lëndë të para organike të çertifikuara.

Brand

NaturaVerde

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NaturaVerde Bio Baby Delicate Wet Wipes”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by