NaturaVerde Bio Soothing Massage Oil

0 Orders
#NaturaVerde 003
In stock
1,020L

Description

Përshkrimi

Vaj organik i përbërë nga
ekstraktet e kalendulës,
vajit të ullirit dhe vajit te jojobës, me prejardhje nga ferma organike.
I përshtatshëm për të masazhuar lëkurën delikate të bebes pas larjes, duke e lenë atë shumë të butë dhe të hidratuar.
-Pa kolorantë.
-Testuar dermatologjikisht.
-Pa parabenë.
-Testuar per nikel, krom, cobalt.
-Parfum pa alergjenë.

Përdorimi

Hidh një sasi te vogël në
dorë dhe më pas
masazhoje lëkurën e bebit lehtësisht pas dushit.

Përbërësit

Oryza Sativa Bran Oil/Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Olea Europaea Fruit Oil/Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Simmondsia Chinensis Oil/Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Parfum/Fragrance, Calendula Officinalis Flower Extract*, Helianthus Annuus Seed Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*.

* Lëndë të para organike të çertifikuara.

Brand

NaturaVerde

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NaturaVerde Bio Soothing Massage Oil”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by