NaturaVerde Bio Ultra Delicate Body and Hair Wash

0 Orders
#NaturaVerde 004
In stock
750L

Description

Përshkrimi

Formula e pasur me ekstraktet e kamomilit dhe tërshërës e bën larësin NaturaVerde shumë të përshtatshëm për flokët dhe lëkurën delikate të bebes, duke e mbajtur atë të butë dhe duke ruajtur pH fiziologjik të lëkurës.
Përbërës me origjinë nga ferma organike.
-Pa kolorantë.
-Testuar dermatologjikisht.
-Pa parabenë ,pa ftalate.
– Testuar për nikel, krom, kobalt.
-Parfum pa përbërës alergjenë.

Përdorimi

Hidhet një sasi e vogël ne dorë dhe aplikohet mbi flokët dhe lëkurën e bebes duke e masazhuar lehtësisht.
Shpëlahet me ujë të ngrohtë.

Përbërësit

Aqua (Water), Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Coco-Betaine, Sodium Cocoyl Glycinate, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Decyl Glucoside, Xanthan Gum, Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Cocoyl Hydrolyzed Wheat Protein, Glycerin*, Chamomilla Recutita Flower Extract (Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract)*, Avena Sativa Bran Extract (Avena Sativa (Oat) Bran Extract)*, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Phytate, Lactic Acid, Parfum (Fragrance).

* Lëndë të para organike të çertifikuara.

Brand

NaturaVerde

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NaturaVerde Bio Ultra Delicate Body and Hair Wash”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by