Neovadiol Nuit

0 Orders
#
In stock
5,300L

Description

Neovadiol Nuit

50ml

Vichy NEOVADIOL NUIT është një krem nate me efekt të ftohtë që siguron shkëlqim dhe bukuri në çast.

I  projektuar për të gjitha ato gra që, për shkak të ndryshimeve hormonale, kanë mungesë qëndrueshmërie dhe shkëlqimi, si dhe shenja të dukshme të plakjes.

Përfshijeni këtë krem në rutinën tuaj të fytyrës gjatë natës dhe ndjeni efektet e tij!

Shijoni përfitimet e tij të shumta:

– Falë Hepes aktivizon procesin e rigjenerimit qelizor.

– Mbani lëkurën tuaj plotësisht të hidratuar duke ruajtur nivelet e ujit.

Brand

Vichy

Vichy është një nga markat më të njohura të kozmetikës farmaceutike në Evropë. Në zemër të një natyre të paprekur, në tokat vullkanike të Auvergne, uji Vichy merr burimin e tij. Gjatë një udhëtimi mijëravjeçar në 4,000 metra thellësi, është i ngarkuar me 15 minerale dhe lëndë ushqyese të domosdoshme për bukurinë e lëkurës. Uji vullkanik VICHY është përbërësi aktiv bazë në formulat e lëkurës VICHY.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Formulimi

Open chat
Powered by