Neutrogena Gentle Exfoliating Wash

0 Orders
#Neutrogena 009
In stock
690L

Description

Neutrogena Pastrues per Lekuren ne Thellesi

Pastrues lekure i markes Neutrogena.

Per perdorim te perditshem.

Pastrues ne thellesi, i cili ndihmon ne pastrimin e poreve dhe parandalimin e akneve.

Me teknologjine MicroClear, produkti ndihmon ne largimin e yndyres se tepert dhe te papastertive.

150 ml

Brand

Neutrogena

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Tipi i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Paketimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Neutrogena Gentle Exfoliating Wash”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by