Night Cream

0 Orders
#
In stock
10,530L

Description

Night Cream

50ml

Krem fytyre me një strukturë të pasur, të butë dhe të absorbuar shpejt, i formuluar me përbërës aktiv ushqyes, rigjenerues, ristrukturues, kundër plakjes, që forcojnë lëkurën, hidratojnë, zvogëlojnë rrudhat dhe rrisin tonin e lëkurës. Indikohet veçanërisht për të përballuar ndryshimet e lëkurës që ndodhin gjatë menopauzës: humbja e tonit dhe elasticitetit, zvogëlimi i qarkullimit dhe shkëlqimit të qelizave, tendenca për dehidratim të lëkurës. Formula përmban gjalpë shea, vitaminë F dhe vitaminë B3 dhe vaj liri dhe vaj luledielli që kontribuojnë në forcimin e barrierës së lëkurës dhe kufizimin e humbjes së ujit transepidermal, ndërsa ekstrakti Castanea sativa rikthen shkëlqimin e lëkurës.

Brand

Korff

Korff është një kompani italiane me përvojë të madhe në kozmetikë për fytyrën, trupin, mbrojtjen nga dielli dhe grimin.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by