Night Recovery Oil Balm

0 Orders
#
In stock
5,100L

Description

Night Recovery Oil Balm

50ml

Ky balsam vaji për fytyrën me kompleksin antioksidant të luleve jasemini ndihmon lëkurën të shërohet gjatë natës nga efektet e dëmshme të jetës së përditshme (stresi, lodhja, ndotja, etj.) Duke respektuar ekuilibrin natyror të lëkurës tuaj. Cilësia e tij e trashë dhe e përkëdhelur e mbushur me vaj makadamie e mbështjell lëkurën tuaj në një fshikëz të butë pa përfundim të yndyrshëm. Në mëngjes, tiparet tuaja duken të relaksuara dhe keni një ngjyrë të freskët. Energjia e lëkurës tuaj është rikthyer dhe jeni gati për ditën në vazhdim.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Formulimi

Open chat
Powered by