Ninolin Oil

0 Orders
#
In stock
1,760L

Description

Ninolin Oil

150ml

Vaj i butë i bajames së ëmbël kundër ninidës.

Zbut luspat dhe ndihmon në heqjen e

Cilësi e thatë, jo e yndyrshme

Përkëdhel, ushqen dhe mbron nga thatësia

Zbut acarimet

I përshtatshëm si vaj trupi

Përmban:

-vaj bajame të ëmbël

-Vaj vegjetal i pastër me qetësues, jo i yndyrshëm me një cilësi të thatë.

-Kamomil, bisabolol

-Veprim i lehtë antiseptik, shërues.

-acide yndyrore omega 3 & 6, ekstrakt vajor i tërshërës.

Faktorët hidratues, qetësues, rigjenerues

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by