Nivea Baby Fresh & Pure Letra te Lagura 20 Cope

0 Orders
#nivea 001
In stock
190L

Description

Letra te lagura Nivea Baby Fresh per bebe

Paketimi permban 20 cope me nje material te bute per lekuren

Minimizon rrezikun e alergjise dhe nuk ka alkol

Permban ekstrakte Aloe Vera dhe uje

Brand

Nivea

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

,

I përshtatshëm për

,

Veprimi

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nivea Baby Fresh & Pure Letra te Lagura 20 Cope”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by