Nivea Baby Intensiv Krem 150 ml

0 Orders
#Nivea 003
In stock
490L

Description

Krem Nivea Baby Intensive

Lehteson ne menyre te menjehershme skuqjet e lekures dhe lekurat e thata duke parandaluar kruajtjet dhe irritimi e agravuara

Me nje sasi prej 150 ml ky krem me permbajtje organike te “shea butter” dhe “Omega 6” ushqen dhe ndihmon ne menyre intensive rigjenerimin si dhe parandalon irritimin e metejshem te lekures.

Nuk permban paraben apo conservante, ngjyrues artificial apo alkol.

Permban elemente te studiuara  qe ushqejne lekuren

Produkt i zhvilluar ne bashkepunim me dermatologet dhe pediatret

Rezistente ndaj ujit. I thjeshte per tu aplikuar, delikat edhe ndaj lekurave me te ndjeshme

Brand

Nivea

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

,

I përshtatshëm për

,

Veprimi

, ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nivea Baby Intensiv Krem 150 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags

,
Open chat
Powered by