Nivea Hair Care Shampoo 2 x 1 250 ml

0 Orders
#Nivea 009
In stock
290L

Description

Nivea shampo  dhe balsam 2 ne 1, per kujdesin e flokeve.

Per kujdes maksimel per nje kohe te shkurter, forcon floket dhe i mbron ato.

E pershtatshme per te gjitha llojet e flokeve.

Me permbajtje te vajit te Macadamia dhe Euserit.

250 ml

Brand

Nivea

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nivea Hair Care Shampoo 2 x 1 250 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags

,
Open chat
Powered by