Nivea Baby Milk Shampo 200 ml

0 Orders
#Nivea 004
In stock
490L

Description

Qumesht per zbutjen e lekures se thate dhe te ndjeshme te bebit. Vepron duke e hidratuar dhe mbrojtur ate per nje kohe te gjate dhe ne menyre natyrale

Nuk permban paraben apo konservante, alokol apo ngjyrues artificial

Permban elemente te studiuar te cilet ndikojne pozitivisht ne ushqyerjen e lekures

Produkt i zhvilluar ne bashkepunim me dermatologet dhe pediatrit

Formula me ekstrakte organike te gjalpit “Shea” dhe lipide “Omega 6” bejne te mundur ushqyerjen intensive te lekures duke plotesuar balancen natyrale te lipideve te saj.

Kjo ben qe “muri” natyral mbrojtes i lekures te kete stabilitet per nje kohe me te gjate. Perthithet lehte nga lekura. Sasia 200ml

Brand

Nivea

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

,

I përshtatshëm për

,

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nivea Baby Milk Shampo 200 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags

,
Open chat
Powered by