Nivea Baby Oil Vaj Dushi 200 ml

0 Orders
#Nivea 005
In stock
490L

Description

Vaj me veprim ushqyes dhe hidratues.

Formula speciale me vaj bajamesh hidraton intensivisht  lekuren delikate te bebes, duke e lejuar keshtu qendrimin e saj te bute per nje kohe te gjate.

Mbron dhe ruan hidratimin natyral te lekures. Formula delikate e saj e ben aplikimin dhe masazhimin e femijes nje proces te lehte me efekt relaksues. Eshte ideale edhe per trajtimin e lekures se nenes sidomos ne aplikimin e zonave specifike per parandalimin e strijave.

Nuk permban paraben, konservante ngjyrues natyral apo alkool.

Dermatologjikisht i provuar. Sasia 200ml

Brand

Nivea

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

,

I përshtatshëm për

,

Veprimi

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nivea Baby Oil Vaj Dushi 200 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by