Nivea Baby Powder 100g

0 Orders
#Nivea 006
In stock
290L

Description

Puder per bebin tuaj nga Nivea.

Eviton irritimin e lekures dhe perthith lageshtiren ne zonat delikate.

Pas larjes aplikojeni ne lekure te thate per nje freski dhe ndjesi butesie.

Produkti eshte zhvilluar ne bashkepunim me pediater dhe dermatologe.

Me pH neutral per lekuren.

E testuar dermatologjikisht.

Sasia 100 gr

Brand

Nivea

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

,

I përshtatshëm për

,

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nivea Baby Powder 100g”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by