Nivea Baby Toddies Letra te Lagura 60 Cope

0 Orders
#nivea 008
In stock
390L

Description

Letrat e njoma Nivea me krem pastrojne dhe ushqejne lekuren delikate te femijes tuaj

Hidratojne lekuren dhe eliminojne skuqjet te cilat vijne si pasoje e irritimeve

Permbajne krem zbutes me ekstrakt natyral te “Kalendules”

Nuk permbajne sapun, ngjyrues sintetik apo alkol

Dermatologjikisht i provuar dhe ruajne PH e lekures

Paketimi permban 20 letra te lagura

Brand

Nivea

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

,

I përshtatshëm për

,

Veprimi

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nivea Baby Toddies Letra te Lagura 60 Cope”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by