Nivea Hair Care Shampoo Normal hair 250 ml

0 Orders
#Nivea 010
In stock
290L

Description

Shampo Nivea Classic per kujdesin e flokeve.

Per nje volum te jashtezakonshem dhe butesine e deshiruar.

Me permbajtje keratine dhe Aloe Vera, per floke te shendetshem dhe me elasticitet.

E pershtatshme per floke normale.

250 ml

Brand

Nivea

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nivea Hair Care Shampoo Normal hair 250 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags

,
Open chat
Powered by