Nivea Intimo Cleansing Lotion Sensitive 250 ml

0 Orders
#Nivea 012
In stock
390L

Description

Higjena intime kerkon nje kujdes te vecante.

Per kete ju ndihmon “Nivea Intimo “.

Me permbajtje kamomili dhe panthenoli te cilat hidratojne dhe qetesojne lekuren.

Nje solucion antibakterial, sensitiv.

Per rehati dhe freski maksimale.

Me pH 4.6, i pershtatur per zonen intime.

250 ml

Brand

Nivea

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

, ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nivea Intimo Cleansing Lotion Sensitive 250 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by