Nivea Krem Baby Bottom Ointment 100 ml

5 Orders
#Nivea 013
In stock
490L

Description

Pomade mbrojtese per pjeset intime  te bebes.

Formula speciale me permbajtje te larte te oksidit te zinkut (20%), krijon nje barriere mbrojtese duke lejuar lekuren te marre fryme.

Mban zonen e pelenave te thate duke evituar skuqjet e padeshiruara.

Permban ekstrakte natyrale gruri qe ndihmon ne perforcimin e barrieres natyrale te lekures dhe Pantenol (Provitamina B5)

Nuk permban paraben apo conservante, ngjyrues artificial apo alkol.

Permban elemente te studiuara  qe ushqejne lekuren

Produkt i zhvilluar ne bashkepunim me dermatologet dhe pediatret

Rezistente ndaj ujit. I thjeshte per tu aplikuar, delikat edhe ndaj lekurave me te ndjeshme

Sasia 100ml

Brand

Nivea

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

,

I përshtatshëm për

,

Veprimi

, ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nivea Krem Baby Bottom Ointment 100 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by