Nivea Letra te Lagura Baby Soft & Cream 63 Cope

0 Orders
#nivea 014
In stock
290L

Description

Letrat e njoma Nivea pastrojne lekuren delikate te bebes tuaj

Paketimi permban 63 cope dhe jane nje material mjaft i bute

Zbut lekuren e acaruar dhe eshte i testuar dermatologjikisht

Zvogelojne rrezikun e alergjise, pa alkol pa sapun apo substanca shkumezuese

Brand

Nivea

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

,

I përshtatshëm për

,

Veprimi

, ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nivea Letra te Lagura Baby Soft & Cream 63 Cope”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by