Nivea Lotion Hidratues Kunder Diellit per Femije me SPF 30, 200 ml

0 Orders
#Nivea 015
In stock
1,390L

Description

Lotion hidratues per mbrojtjen e femijeve kundra diellit, e markes Nivea.

Formule sensitive me mbrojtje mesatare SPF 30, e krijuar posacerisht per lekuren delikate te femijeve.

Permban filtra UVA / UVB organike dhe minerale shume te efektshme per mbrojtje te menjehershme.

Permban vitaminen E per te ndihmuar ne luftimin e radikaleve te lira dhe plakjen e parakohshme te lekures.

Nuk permban parfum apo ngjyrues.

Reziztent ndaj ujit.

Testuar dermatologjikisht.

Aplikohet para ekspozimit ne diell dhe duhet ta riaplikoni pas notit dhe pas fshirjes me peshqir.

Sasia 200ml.

Brand

Nivea

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

,

I përshtatshëm për

,

Veprimi

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nivea Lotion Hidratues Kunder Diellit per Femije me SPF 30, 200 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by