Nivea Lotion Kunder Diellit Protect & Sensitive me SPF 50+, 200 ml

0 Orders
#Nivea 016
In stock
1,890L

Description

Lotion per mbrojtjen e femijeve kundra diellit, e markes Nivea.

Formule sensitive me mbrojtje te larte SPF 50+.

Redukton rrezikun e alergjive te shkaktuara nga dielli.

Nuk permban parfum apo ngjyrues.

Reziztent ndaj ujit.

Testuar dermatologjikisht.

Aplikohet para ekspozimit ne diell dhe duhet ta riaplikoni pas notit dhe pas fshirjes me peshqir.

Sasia 200ml.

Brand

Nivea

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

,

I përshtatshëm për

,

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nivea Lotion Kunder Diellit Protect & Sensitive me SPF 50+, 200 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by